Adam
Dieta jabłkowa
Rate this post

Korzyści ze spożywania jabłek.Korzyści ze spożywania jabłek.

Już jedząc nawet jedno jabłko dziennie, dostarczamy sobie tylu korzyści, wielu ważnych składników odżywczych. Jabłka są uważane za jeden z najlepszych spalaczy tłuszczu, ponieważ są nisko kaloryczne, ale bogate w błonnik i posiadają elementy, które przyśpieszają metabolizm i pomagają zdrowo zrzucić wagę.  Jabłka są pełne witaminy C, PP, B, oraz żelaza, przeciwutleniaczy i wielu innych.
Wspomagają zdrowe serce, detokstyacje wątroby, zapobiegają wysokiemu ciśnieniu krwi i regulują procesy trawienne. Poza tym pomagają w walce z rakiem.

Jak wybrać i jeść jabłka prawidłowo?

Aby uzyskać jak największe korzyści z jabłek, trzeba wybierać te organiczne, uprawiane lokalnie, świeże jabłka i jeść je ze skórką. Nasiona mają najwięcej pektyny, która pomaga w redukcji wagi i powstrzymują apetyt.

Plan diety 7 dniowej:

Nie powinniśmy przekraczać 7 dni na tej diecie. Po 7 dniach można stracić nawet 3,5 kilo tłuszczu, zwiększyć swoją odporność i dokonać detoksytacji organizmu. Upewnij się, co do tego by pić jak najwięcej wody każdego dnia. Nie zdziw się, że będziesz często korzystać z łazienki, bo twoje ciało będzie wypluwało toksyny i tłuszcz z dużą prędkością.

Menu na 7 dniową dietę jabłkową:

Jak wybrać i jeść jabłka prawidłowo?Jest to niezwykle prosta dieta, która nie będzie wymagała od ciebie żadnego gotowania. W całym procesie chodzi o to, aby codziennie jeść 1,5 – 2 kg jabłek i pić 10-12 szklanek wody. Jabłka mają naprawdę niewiele kalorii, więc jeżeli będziesz czuć głód, możesz zjeść więcej jabłek i pić więcej wody.

Jeżeli zaczniesz mieć wzdęcia i zaparcia, spróbuj wyciskanego soku jabłkowego zamiast całych jabłek, i sprawdź czy poczujesz różnicę. Przeważnie ludzie, którzy odżywiają się standardowo, mają z tym problem, gdyż mają mało błonnika pokarmowego w jelitach. Zobacz też co mówią ludzie na ten temat.

Gdy raz twój system trawienny się oczyści z toksyn, poczujesz się bardziej energiczny, młodszy i zdrowszy.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY