Adam
Dieta Cambridge
4.4 (88.57%) 7 votes

Schudnij szybko dzięki diecie CambridgeSchudnij szybko dzięki diecie Cambridge

Odchudzanie w dzisiejszych czasach jest czymś zupełnie normalnym. Tak naprawdę większa część zachodniej populacji kiedyś się odchudzała, lub będzie starała się niedługo stracić na wadze. Wszyscy wiemy jak popularne są niektóre diety, a gwiazdy na łamach magazynów chwalą się ile centymetrów ostatnio im ubyło.

strona producenta – www.triapidix300.pl

Każdy kto ma dodatkowe kilogramy, chce się ich pozbyć. Wszyscy szukają diet cud, które dadzą im doskonałe i trwałe efekty. Duża część populacji także ćwiczy, by wyrobić sobie piękną, zgrabną i przede wszystkim jędrną sylwetkę.

Ile osób, tyle sposobów by schudnąć, nie oszukujmy się więc, że istnieje jedyny właściwy, a reszta jest nieskuteczna. Wielką popularnością cieszy się ostatnimi czasy dieta Cambridge, dzięki której można naprawdę sporo schudnąć i po której nie przychodzi efekt jo-jo.

Szukasz najlepszego preparatu? triapidix300 to aktualnie zdecydowany lider na polskim rynku


Sprawdź szczegóły:

www.triapidix300.pl

Tutaj możesz sprawdzić triapidix300 promocję 50% taniej

Na czym polega dieta Cambridge?

Dieta Cambridge polega na jedzeniu potraw z proszku i jest rozłożona na 6 etapów, z których każdy ma inny przedział kaloryczny. Dieta ta zaczyna się naprawdę drastycznie, bo wpierwszym etapie je się posiłki z proszku o kaloryczności od 415 do 615 kalorii dziennie. Ten etap nie może trwać dłużej niż trzy tygodnie.

Na szczęście nie wszystkie etapy są aż tak ekstremalne, a końcowe służą właściwie tylko po to by zdrowo wyjść z kuracji i nie nabawić się efektu jo-jo.

strona producenta – www.triapidix300.pl

Wielką zaletą tej diety jest fakt, iż posiłki są odgórnie zalecone, kupuje się je w formie sproszkowanej. Są one zbadane przez ekspertów i zadefiniowane. Zawierają wszystkie potrzebne składniki odżywcze do tego by organizm pracował bez zarzutów.

Czyli jak widać, jest to dieta prosta w stosowaniu, gdyż nie trzeba samemu wymyślać posiłków. Je się co prawda potrawy w proszku, jednak zawierają one wszystkie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania substancje odżywcze. Masz więc pewność co do tego, że twój organizm nie będzie niedożywiony jeżeli chodzi o witaminy czy minerały.

Kto nie powinien stosować diety?

Tak jak każda dieta, tak i ta nie jest odpowiednia dla małych dzieci oraz dla młodzieży poniżej 14 roku życia. Także osoby mające BMI poniżej 20 nie powinny przechodzić na ten tryb odżywiania.

Nie powinny go stosować także kobiety w ciąży i w trakcie trwającego połogu. Ani osoby mające anoreksje, porfirię, schizofrenię. Ogólnie osoby z zaburzeniami psychicznymi – im właśnie nie poleca się tego rodzaju diety.

strona producenta – www.triapidix300.pl

Oczywiście przeciwwskazaniem jest także fakt przebytego nie dalej jak 3 miesiące wstecz udaru mózgu czy ataku serca. No i na koniec ludzie uzależnieni od narkotyków, alkoholu i substancji psychotropowych powinny trzymać się z daleka od diety cambridge.

Jak więc widać, jest całkiem długa lista przeciwwskazań co do stosowania tej diety, jeżeli więc chcesz zacząć ją stosować upewnij się, że spełniasz wszystkie wymagania. Inaczej odchudzanie nie będzie miało większego sensu.Kto nie powinien stosować diety?

Wady i zalety diety

Jak każda dieta tak i ta ma swoich zwolenników i przeciwników, którzy nawzajem obrzucają się wadami bądź zaletami tej diety. Jakie jednak ludzie widzą minusy, a jakie plusy w sposobie odżywiania Cambridge?

Cóż wadami ewidentnie są: nie wychodzenie na miasto do restauracji, gdyż mogłoby to zniweczyć wszystkie wysiłki. Właśnie restrykcyjność tej diety jest uważana za jej wielką wadę. Posiłków nie można wręcz nawet dosalać, czy dodawać do nich innych przypraw!

strona producenta – www.triapidix300.pl

Są jednak także i zalety. Przede wszystkim nie trzeba martwić się o to, co się będzie jadło, gdyż posiłki mają postać sproszkowaną i są ustalone na każdy z etapów diety Cambridge. Poza tym są one bogate we wszystkie substancje odżywcze potrzebne do prawidłowego funkcjonowania. Także fakt, iż z tej diety wychodzi się stopniowo jest jej ewidentnym plusem, gdyż dzięki temu nie grozi ci efekt jo-jo.

Warto także zaznaczyć fakt, iż przez całą dietę masz kontakt z konsultantem, który w każdej chwili może oferować ci pomoc czy wsparcie. Jest to niezwykle ważne dla osób odchudzających się tak restrykcyjną dietą.Wady i zalety diety

Jakie są etapy diety Cambridge?

Jest dokładnie 6 stopni diety Cambridge, które różnią się przede wszystkim dostarczanym zapotrzebowaniem energetycznym. W trakcie pierwszego stopnia spożywa się jedynie 415-615 kalorii. Jest to więc dieta naprawdę nisko kaloryczna. Drugi stopień jednak obejmuje już 810 kalorii, więc jak widać zapotrzebowanie rośnie, ale nadal nie jest to zdrowy pułap kaloryczny.

strona producenta – www.triapidix300.pl

W trzeciej fazie kalorie wynoszą 1000. Co już jest w miarę racjonalne, ale tylko na krótki okres czasu. 4 faza to 1200 kalorii. W 5 tej fazie je się już 4 zwykłe posiłki i 1 specjalny produkt z diety Cambridge. Jest to faza wyjściowa z diety.

Szukasz najlepszego preparatu? triapidix300 to aktualnie zdecydowany lider na polskim rynku


Sprawdź szczegóły:

www.triapidix300.pl

Tutaj możesz sprawdzić triapidix300 promocję 50% taniej

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY